тел. моб.: (050) 331-30-42, (068) 510-43-18 bolerocold@gmail.com

  Системи вентиляції та системи кондиціювання для комерційних та промислових об'єктів мають великий вплив на працездатність всього об'єкта в цілому. Ці кліматичні системи забезпечують не лише комфортний мікроклімат для персоналу та клієнтів, а й технологічні норми для виробничих приміщень.

В умовах серйозної конкуренції, посилення екологічних норм важливість правильної роботи системи вентиляції та системи кондиціювання складно переоцінити. Вирішувати це непросте завдання необхідно комплексно, очікуваний результат буде лише за виконання всіх умов: якісне кліматичне обладнання, грамотні інженерні рішення при проектуванні, сумлінне виконання монтажних робіт та своєчасне сервісне обслуговування.

 Промислова вентиляція та промислове кондиціювання приміщень забезпечує необхідні параметри для виконання технологічного процесу та дотримання санітарно-гігієнічних норм (гранично-допустимих концентрацій) для роботи персоналу та тимчасового перебування людей. Промислова вентиляція поділяється на:

- загальнообмінну (верхня зона приміщень)
- місцеву (безпосереднє видалення чи подання повітря до обладнання)
.

Промислова вентиляція вимагає опрацювання заходів щодо очищення забрудненого витяжного повітря перед його викидом у довкілля. Промислове кондиціювання виконується для охолодження повітря та зняття теплонадлишків, воно здійснюється централізовано через вентиляцію (подача охолодженого повітря безпосередньо до приміщення) або за допомогою систем кондиціювання (чилер-фанкойл, спліт-системи). Недотримання умов зберігання та експлуатації, збільшення робочої температури безпосередньо позначається на якості вихідної продукції, термін служби технологічного обладнання та здоров'я співробітників, тому промислове кондиціювання та його роль у досягненні кінцевого успіху складно переоцінити.

Вас цікавлять системи опалення, вентиляції та кондиціювання? Спеціалісти нашої компанії готові запропонувати комплексні рішення для забезпечення кліматичних параметрів об'єктів із дотриманням чинних норм та правил. Ми маємо великий досвід реалізації грамотних інженерних рішень.

 

Ви можете отримати інформацію з будь-яких питань, звернувшись до наших фахівців:

Українa, 02095, м. Київ, вул. П. Григоренка, 26А
тел. моб.: (050) 331-30-42, (068) 510-43-18
e-mail: bolerocold@gmail.com  © 2023 - ТОВ ТВК «Болеро-Сервіс»