тел. моб.: (050) 331-30-42, (068) 510-43-18 bolerocold@gmail.com

  Багаторічний досвід показує, що ефективна робота сучасного підприємства неможлива без використання систем кондиціювання. Зумовлено це тим, що для нормальної роботи обслуговуючого персоналу та складної техніки потрібна не лише підтримка певної температури повітря в приміщенні, а й циркуляція цього повітря з метою очищення та насичення його киснем.

Конденсаторы    

Що до промислових кондиціонерів, варто відзначити, що вони сильно відрізняються від тих, які встановлюються у нас вдома. По-перше, такі системи набагато більші за розмірами. По-друге, вони здатні працювати з більшими обсягами повітря. По-третє, системи промислового кондиціювання надійніші, що суттєво економить гроші на експлуатацію, ремонт та сервісне обслуговування.

 

Прості та складні системи кондиціювання

Вибір систем кондиціювання безпосередньо залежить від того, які завдання, у плані досягнення комфорту та безпеки, ставляться перед цим обладнанням. Власне, саме тому системи промислового кондиціювання поділяють на прості та складні.

  1. Прості системи розраховані лише на вентиляцію повітря усередині приміщення. З цієї причини вони мають вузьке коло застосування і коштують відносно недорого.

  2. Складні системи кондиціювання, крім того, що можуть вентилювати приміщення, здатні зволожувати, іонізувати, охолоджувати та нагрівати повітря, роблячи умови роботи комфортнішими.

Системи чилер-фанкойл

Розглядаючи промислове кондиціювання з точки зору економічності устаткування, що підключається, варто відзначити, що найбільш популярною системою охолодження (нагріву) повітря, є конструкція чиллер-фанкойл.

Чиллер та фанкойл є сучасною системою кондиціювання, продуктивність якої дозволяє обслуговувати підприємства, площею не більше ніж 1000 квадратних метрів. При цьому площа приміщень залежить від потужності чиллера, який встановлюється на вулиці.

Основною перевагою такої системи є те, що чилер та фанкойл для охолодження не використовують фреон. При цьому сам процес кондиціювання здійснюється за рахунок води (або при низьких температурах, водного розчину етиленгліколю), яка охолоджується (нагрівається) у зовнішньому блоці і, за допомогою труб, надходить до локальних теплообмінників - фанкойлів. Завдяки такій системі ми отримуємо цілу низку переваг:

  1. Безпека експлуатації обладнання навіть у разі аварійної ситуації.

  2. Економічність використання зумовлена низькою вартістю заправки води (етиленгліколю).

  3. Має велике охоплення робочої площі. Щодо будівництва та модернізації системи кондиціонування, варто зазначити, що чилер і фанкойл не тільки дозволить без особливих витрат збільшити (зменшити) площу, що обслуговується, а й обійдеться потенційному споживачеві відносно дешево.

У продажу також є системи чиллер-фанкойл малої потужності, що дозволяє скористатися ними під час будівництва опалювального контуру приватних будинків, а також підприємств малого бізнесу.

Однак при виборі цих кондиціонерів слід врахувати, що системи чиллер-фанкойл лише охолоджують повітря, тому при їх використанні зазвичай необхідні додаткові пристрої для вентиляції.

Дахові та центральні промислові кондиціонери

Є й інші промислові системи кондиціювання повітря, до яких можна віднести центральні та дахові кондиціонери, робота яких спрямована на обслуговування спортивних залів, а також торгових та розважальних центрів. Як правило, це бюджетний, але в той же час, цілком надійний варіант системи промислового кондиціювання.

Однак для експлуатації дахових та центральних кондиціонерів, необхідний не тільки кваліфікований підхід до монтажу обладнання, але й знадобиться обслуговуючий персонал, який зможе оперативно розібратися в аварійних ситуаціях, а також провести технічне обслуговування системи (змінити фільтри або рідину, що охолоджує).

Забезпечуючи промислове кондиціювання повітря обладнанням дахового типу, не варто забувати і про особливості його монтажу. Справа в тому, що даховий кондиціонер може бути встановлений лише на горизонтальній поверхні даху. Якщо є нахил, то для кондиціонера виготовляється спеціальна рама, яка ускладнює, а також збільшує вартість процесу монтажу.

Конденсаторы    

 

Прецизійні кондиціонери

У тих випадках, коли потрібна особлива точність підтримки температури, вологості та інших параметрів повітря застосовуються прецизійні кондиціонери. Використання цих систем дозволяє забезпечити надійну та довготривалу роботу складної електронної техніки, а також створити особливо комфортні умови перебування для людей. Звичайно, встановлення та експлуатація таких кондиціонерів обходиться суттєво дорожче, ніж застосування вищеописаних систем кондиціювання. Однак бездоганна робота дорогої апаратури і здоров'я людей, що знаходяться в приміщенні, компенсують додаткові витрати.

В даний час на вітчизняному ринку представлені численні сучасні промислові системи кондиціювання та вентиляції, які відповідають будь-яким вимогам. Потенційному покупцю залишається лише підібрати модель, що найбільше підходить його обставинам і фінансовим можливостям.

На проведення всіх видів робіт з проектування, монтажу та сервісного обслуговування пов'язаних з промисловим кондиціюванням є відповідні ліцензії та надаються гарантії.

Ви можете отримати інформацію з будь-яких питань, звернувшись до наших фахівців:

Українa, 02095, м. Київ, вул. П. Григоренка, 26

тел. моб.: (050) 331-30-42, (068) 510-43-18

e-mail: bolerocold@gmail.com

 


  © 2023 - ТОВ ТВК «Болеро-Сервіс»